ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ

В “ТУРИСТИЧНОМУ КОМПЛЕКСІ «ТОРБА»”

Шановні гості!

Ми раді вітати Вас у нашому готелі!

Будь ласка, уважно ознайомтесь з правилами проживання.


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Ці Правила розроблено на основі чинного Законодавства України, указів Державного Комітету України про житлово-комунальне господарство, Державного комітету України про туризм, Кабінету Міністрів України, та з урахуванням вимог Ради Міжнародної готельної асоціації.
 2. ТК гарантує гостям дотримання усіх правил конфіденційності.
 3. Адміністрація готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління та непокору законним вимогам адміністрації.
 4. Відгуки та пропозиції по роботі готелю можна залишити у адміністратора готелю.


ПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ

 1. Готель працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
 2. Розрахункова година – 11:00; виїзд гостей до 11:00; заїзд з 14:00.
 3. При ранньому заїзді місця надаються тільки при їх наявності. Якщо Ви плануєте поселення до часу заїзду, Вам необхідно доплатити 50% від суми за номер. Якщо ж виїхати пізніше розрахункової години, тобто після 11:00, додатково потрібно доплатити: до 18:00 – 50% від суми номеру; після 18:00 – 100% суму номеру.
 4. Перебування у номері без оплати не допускається.
 5. Номер надається у випадку пред’явлення документа, що засвідчує особу.
 6. При поселенні оплата здійснюється повністю за весь період проживання.
 7. Після виїзду гостя з номера проводиться повне прибирання.
 8. Будь ласка, дотримуйтесь чистоти в номері та на території комплексу.
 9. Прибирання номеру здійснюється щоденно, або за проханням гостя.
 10. Просимо Вас з повагою відноситись до осіб, які проживають у сусідніх номерах. Будь ласка, в період з 22:00 до 8:00 зменшуйте гучність телевізора, уникайте голосної розмови та сміху.
 11. Будь ласка, дотримуйтесь правил пожежної безпеки. У випадку спрацювання пожежної сигналізації потрібно зберігати спокій та покинути приміщення, керуючись планом евакуації.
 12. Залишаючи номер, обов’язково закривайте водозабірні крани, вимикайте світло та інші електроприлади.
 13. Цінні речі, документи, будь ласка, залишайте у сейфі, що знаходиться на рецепції. За речі, залишені без нагляду, адміністрація відповідальності не несе.
 14. Будь ласка, бережіть майно та техніку готелю. При виїзді гостя – приймається номер. У випадку пошкодження, крадіжки майна чи техніки, необхідно їх відшкодувати. Ціни передбачені адміністрацією.
 15. Ваші гості, можуть відвідувати Вас щоденно з 9:00-22:00. Для цього їм необхідно зареєструватись у адміністратора готелю.
 16. За проживання дітей (разом з дорослими) у віці до 6-и років, оплата не береться (без надання додаткового місця в номері).
 17. Прохання зберігати лижне спорядження в спеціальному приміщенні на території комплексу.
 18. Просимо інформувати адміністрацію при виявленні дефектів техніки, несправностей електрики, тепло- та водопостачання.
 19. При заселенні просимо з’ясувати своє місце для паркування автомобіля в працівників адміністрації.
 20. На території комплексу ведеться відеоспостереження (за винятком туалетних кімнат та номерів).


«ТК «ТОРБА» МАЄ ПРАВО ВІДМОВИТИ ГОСТЮ У ПОДАЛЬШОМУ ПРОЖИВАННІ, У ВИПАДКУ ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ ТА НЕСВОЄЧАСНОЇ ОПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ


ВІДМОВА У ПОСЕЛЕННІ, ПРИПИНЕННЯ ПРОЖИВАННЯ:

 1. Гості припиняють проживання після закінчення оплаченого терміну проживання.
 2. Якщо Гість неодноразово порушує правила проживання, що призводить до матеріальних збитків або створює незручності для проживання інших мешканців, адміністрація готелю має право відмовити у поселенні або припинити проживання Гостя (здійснити виселення).
 3. Ми також відмовляємо тим Гостям, котрі знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.


ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 1. Передавати ключі від номера стороннім особам.
 2. Тримати в номері тварин , птахів, рептилій і т. д.
 3. Зберігати в номері вибухові, легкозаймисті, токсичні матеріали, наркотики, ртуть, зброю.
 4. Користуватися в номері електричними приладами за винятком дозволених.
 5. Пересувати меблі без узгодження з адміністрацією.
 6. Палити в номерах, холах і приміщеннях комплексу.
 7. Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці, здоров’ю або майну інших осіб.
 8. Сушити гриби, ягоди та фрукти в номері.
 9. Використовувати піротехнічні засоби та бенгальські вогні на території комплексу.


ПРАВИЛА ОПЛАТИ ТА УМОВИ БРОНЮВАННЯ

 1. Оплата за проживання та надання додаткових послуг здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком, згідно прейскуранта цін.
 2. Оплата здійснюється при поселенні з урахуванням туристичного збору.
 3. При здійсненні бронювання номера гість зобов'язаний протягом трьох днів внести завдаток в розмірі 50 відсотків від загальної вартості номера за весь період перебування, а решту 50 відсотків потрібно буде оплатити при поселенні.
 4. При поселенні в готель гість залишає завдаток у сумі вартості 1 доби проживання (якщо бронювання до 3 днів проживання); якщо бронювання більше 3-х днів то гість залишається завдаток в сумі вартості 2- х діб проживання, який при виселенні з номера йому повертається.
 5. Ранній заїзд (до 14.00) або пізній виїзд (після 11.00) надається гостям тільки при наявності в готелі вільних місць і відсутності заявок на аналогічні дати, і оплачується відповідно до прайс-листа (50% вартості номера за добу).
 6. Послуги бронювання на веб-сайті надаються он-лайн, електронною поштою та, у разі необхідності, телефоном.
 7. При здійсненні бронювання через веб-сайт гість вступає в прямі договірні відносини з готелем. З моменту здійснення бронювання гостеві надсилають електронне підтвердження бронювання від імені готелю.
 8. Умови ануляції номера в готелі:
  1. При завчасному бронюванні, гість може анулювати номер без штрафних санкцій протягом 3-х днів з моменту гарантованого бронювання, в іншому випадку кошти йому не повертаються.
  2. При бронюванні номеру безпосередньо перед заселенням до готелю (1 доба та більше), гість повинен здійснити повну оплату на стійці рецепції під час реєстрації. Якщо в процесі проживання, гість зменшує період перебування в готелі, оплачена сума не повертається.
 9. Відміни/ануляції бронювання вважаються дійсними в тому випадку, коли вони надіслані на електронну пошту готелю, а не по телефону.
 10. Для бронювання групових заселень (більше 10 чол.) необхідно вислати заявку у довільній формі на електронну пошту готелю info@torba.if.ua
  Групові бронювання по телефону не здійснюються.
 11. У разі порушення правил проживання, встановлених у готелі, адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні.


  З питань додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до адміністратора готелю за телефонами:

  +38 (095) 88 66 111 або +38 (067) 182 80 80